درباره [نام شرکت]

اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر با ما

شرکت [نام شرکت] فعالیت خود را از سال [سال تأسیس] و با تولید [نام محصولات] در زمینی به مساحت [وسعت] با [تعداد سالن/خط تولید] سالن/خط تولید، در [محل قرار گیری شرکت] شروع به فعالیت نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.

شرکت [نام شرکت] در سال [سال] با اجرای تمامی استانداردها، موفق به اخذ گواهی نامه های استاندارد ملی/بین المللی [نام و عنوان گواهی نامه] از [نام مرکز داخلی/خارجی ارائه دهنده ی گواهی نامه] شد و در حال حاضر محصولات خود را طبق این استاندارد تولید و روانه ی بازار می کند.

شرکت [نام شرکت] قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه از تولید محصولات [نام محصولات اصلی] محصولات جانبی آن و نیز محصولات [نام محصولات جدید] را تولید و به بازار عرضه کند.

ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه، و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی  اقدام کنید.

مهم ترین ویژگی های ما

مهندسان مجرب

شرکت [نام شرکت] با در اختبار داشتن مهندسان مجرب و متخصص، توانایی طراحی و اجرای پروژه های مورد نیاز شما را در حوزه های مختلف دارند.

پرداخت اعتباری

برای پرداخت مبلغ سفارش هایی که ثبت می کنید، علاوه بر پرداخت نقدی هنگام تحویل، می توانید با استفاده از روش پرداخت اعتباری نیز اقدام کنید.

طراحی و بهینه سازی

طراحی انواع طرح های تبلیغاتی مانند پوستر، کاتالوگ، نقسه های ساختمانی و طرح های اولیه پروژه های عمرانی توسط طراحان مجرب انجام می شود.

تجهیزات با کیفیت

[نام شرکت] با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مدرن و مواد اولیه مرغوب، محصولات باکیفیت و عمر مصرفی بالا تولید می کند.

نظرات مشتریان ما

من از خدمات [نام شرکت] برای طراحی دکوراسیون داخلی شرکتم استفاده کردم. طراحی عالی و منحصر به فرد بود. خوشحالم با مجموعه شما آشنا شدم.
هانیه رستمی
طراح وب
استفاده از آموزش ها و مشاوره های متخصصان [نام شرکت] باعث ایجاد تحولی بزرگ در من و همکارانم شد و در این مدت سود زیادی را نصیب ما کرد. از مدیران مجموعه بسیار تشکر می کنم.
زهرا قاسمی
بازاریاب
آشنایی با یک مجموعه خوب و قوی فرصتی است که برای همه پیش نمی آید. محصولات و خدمات بی نظیر [نام شرکت] این فرصت بزرگ را در اختیار ما قرار داد که به مشکلات ساختاری خود پی ببریم و با رفع آنها در مسیر توسعه و پیشرفت قرار بگیریم. از این فرصت تغییر بسیار خرسندم.
مهران مهرانی
توسعه دهنده وب
همه چیز خوب و عالی بود. اگر چه تغییرات به سختی انجام می شود ولی با کمک متخصصان [نام شرکت] کارها به خوبی پیش رفت و ما دیگر نگران بحران های پیش رو نیستیم چون تیمی کارآمد و متخصص پشتیبان مان است.
امین امینی
گرافیست